Kdo jsme
Kompletní servis
Tvůrčí činnost
Public Relations
Projekty a akce
Produkční program
A navíc
Kontakt
 

Archiv tiskových zpráv

28.8.2007
Vychází první číslo Informačního bulletinu Sellier & Bellot
Pokud se zajímáte o lovecké střelectví a o myslivost, neměli byste si nechat ujít první číslo Informačního bulletinu Sellier & Bellot. Najdete v něm infomrace o programu Prezice, žhavé rady a doporučení pro nadcházející loveckou sezónu i spousty zajímavého čtení.

6.4.2007
Získali jsme Certifikát vysoké profesionální úrovně Zlatý středník 2006
V pátém ročníku soutěže firemních publikací Zlatý středník 2006, vyhlašované PR klubem, udělila porota soutěže Certifikát vysoké profesionální úrovně Zlatý středník 2006 Katalogu produktů Sellier & Bellot, který připravila naše agentura. Výsledky soutěže byly vyhlášeny dne 5. dubna 2007 v Divadle Archa. Ocenění je o to cennější, že jej Katalog produktů Sellier & Bellot získal opakovaně. V letošním roce se o přízeň poroty ucházelo celkem 166 titulů.

26.4.2005
Pavel Hakim Majer se vrací do ringu

Nejúspěšnější český taiboxer Pavel Hakim Majer se po více než sedmnáctiměsíční přestávce, způsobené těžkým zraněním, znovu vrací do ringu. Stane se tak v pátek 6. května v bratislavské Národním tenisovém centru a jeho soupeřem bude Denis Grigoriev, ukrajinský mistr světa I.M.T.F. z Bankoku 2004.
Hakim je nejúspěšnějším borcem v historii tohoto sportu v České republice.
V roce 1997 se jako jednadvacetiletý stal v thajském Bangkoku mistrem světa Muay-Thai, celkem třikrát získal titul mistra Evropy, třikrát zvítězil v evropské nominaci K-1 a vybojoval si účast ve finále světového šampionátu K-1 (Osaka 2000, Las Vegas 2002, Boloňa 2003).
Do výčtu jeho úspěchů patří rovněž dva tituly Mistra České republiky C.M.T.A. Také celková bilance jeho zápasů je více než úctyhodná – ze 50ti vybojovaných zápasů zvítězil
ve 42, z toho 13krát zdolal své soupeře K.O.
S výškou 198 cm a váhou 120 kilogramů má Hakim ideální předpoklady pro úspěšnou závodní kariéru. Poprvé stanul v ringu v roce 1994 v pražské Lucerně a už o tři roky později získal svůj první domácí titul. Rozhodujícím zlomem v jeho sportovní kariéře byla účast v pražské kvalifikace na K-1 (nejprestižnější soutěž bojových sportů, obdobně jako NHL v hokeji) v roce 2000. Své dva první soupeře doslova smetl z ringu a postoupil do finálového boje, kde se proti němu postavil ukrajinský borec Andrej Zuravkov. Tomu Hakim dlužil porážku z prestižního Princess Cupu v Thajsku, který se konal 1999. Hakimovi se podařilo v tříkolovém zápase ruského borce vybodovat a celkovým vítězstvím v evropské kvalifikaci se mu otevřela cesta na nejprestižnější světové turnaje v bojových umění. Hned na tom prvním - na mistrovství světa K-1 v roce 2000 v Osace – naskočil Hakim do velkolepé show, která se kolem tohoto sportu ve světě odehrává. Před více než 30 000 diváky svedl vyrovnaný boj s několikanásobným finalistou a pozdějším mistrem světa Jerome LeBannerem, a přestože prohrál, předvedl českou školu taiboxu v tom nejlepším světle. Také při svém druhém vystoupení v semifinále světového turnaje K-1 v roce 2002 v Las Vegas zůstal jen krůček od nejvyšší mety, kdy prohrál R.S.C. (sám ukončil po zlomenině dvou žeber).
Úspěšnou kariéru Hakima přerušilo těžké zranění, které utrpěl v Belgii v roce 2003.
V nemocnici strávil 14 dní, další tři měsíce potom při rehabilitaci. Svůj sen znovu se dostat do finále K 1 však nevzdal ani na okamžik. V pátek 6. května 2005 v bratislavském Národním tenisovém centru k němu znovu udělá první krok.
Pavel Hakim Majer se narodil 27.1.1976 v Praze. S bojovým uměním začal v roce 1992 v Muay-Thai klubu „1005 Nezávislá škola“ v Praze-Braníku a později přešel do Hanuman Gym klubu, kde se o jeho výkonnostní vzestup se zasloužil Petr Macháček. Dnes trénuje s profesionálním týmem, složeným s našich nejlepších trenérů. Jeho členy jsou Tomáš Jánský (taibox), Míťa Soukup (box, trénuje u něj např. Ruda Kraj, Michal Bilak) a Dan Hejret (fyzická příprava).
Po bratislavském návratu ho čekají v letošním roce další zápasy. Ve švédském Stockholmu se 21.5. zúčastní osmičlenné pyramidy K 1, kde jeho prvním soupeřem bude Brecht Wallis.
Pulford, 25. dubna 2005

Dosavadní kariéra
1997 - Mistr světa Muay-Thai asociace I.A.M.T.A.
1997 - Mistr České republiky C.M.T.A.
1997 - Mistr Evropy W.P.K.L
1998 - Mistr Evropy I.A.M.T.A.
1999 - 3. místo na mistrovství světa (zranění)
2000 - Mistr Evropy I.A.M.T.A.
2000 - Mistr České republiky C.M.T.A.
2000 - 2. místo Princess Cup (Thajsko)
2000 - Vítěz evropské kvalifikace K-1
2000 - Účastník semifinále K-1 (Osaka, Japonsko)
2001 - Vítěz evropské kvalifikace K-1
2002 - Účastník semifinále K-1 (Las Vegas, USA)
2003 - Belgie (zranění holeně)
2005 - návrat do ringu (6. května, NTC, Bratislava)

Tiskovou zprávu vydává:

Pulford spol. s r.o.
Fr. Křížka 4, Praha 7
Tel.: 2333 70 353, fax: 233 381 589, e-mail: pulford@pulford.cz

Kontaktní osoby:
Eva Gruberová PhDr. Milan Gruber
Tel.: 603 77 69 24, 602 69 49 67, e-mail: milan.gruber@pulford.cz

25.4.2005
ComAp: razantně na největší světové trhy

Česká společnost ComAp, která je významným světovým dodavatelem elektronických řídících systémů pro nezávislé zdroje elektrické energie, založila v červnu letošního roku svoji pobočku v USA. Jejím úkolem je upevnit stávající postavení firmy na severoamerickém kontinentu a podpořit další prodej elektronických zařízení a systémů v tomto teritoriu.
„Za tímto rozhodnutím není pouze perspektiva největšího světového trhu, ale především jeho vysoká technologická úroveň“, říká Libor Metrl, generální ředitel společnosti. „Právě americký a kanadský trh nejlépe odpovídá naší filozofii – poskytovat uživatelům specificky konfigurované aplikace a technologicky náročná kompletní řešení, která vycházejí vstříc jejich potřebám a podstatnou měrou zvyšují možnosti jejich výrobních zařízení.“
Společnost ComAp vznikla v Praze před čtrnácti lety a za tu dobu se stala jedním ze čtyř nejvýznamnějších světových dodavatelů elektronických systémů, nacházejících uplatnění všude tam, kde pracují nezávislé zdroje pro výrobu elektrické energie. Systémy se značkou ComAp ovládají a optimalizují chod lodních motorů VOLVO a SCANIA, řídí generátory v domorodých afrických vesnicích i pohony čerpadel vody v Senegalu, zabezpečují provoz zdrojových center transatlantických kabelů i agregátů ve zlatých dolech v Austrálii a západní Africe. Systémy, konfigurované do tří modulových řad, zajišťují optimální provoz energetických zdrojů již v šedesáti zemích světa. Významným oborem činnosti firmy jsou také přestavby dieselagregátů na duální pohon, umožňující nahradit až 80 % spotřeby nafty zemním plynem. Dnes k běžnému standardu zařízení se značkou ComAp patří sběr dat a komunikace prostřednictvím SMS zpráv, modemů nebo internetu.
„Snahou firmy je vyvíjet a instalovat co nejširší řadu aplikací, která přinášejí inovativní technická řešení a současně jsou uživatelsky přívětivé. Znamená to dívat se na problém nejen čistě technologicky, ale především z pohledu zákazníka, z pohledu jeho potřeb. Naši vývojáři a konstruktéři musejí brát v úvahu také to, že mnohá zařízení pracují v podmínkách extrémního zatížení a často i ve velmi náročných klimatických podmínkách,“ zdůrazňuje Libor Mertl. „Perspektivu vidíme především v oblasti dodávek kompletních systémů.“
O prosperitě firmy svědčí i to, že meziroční nárůst tržeb se pohybuje mezi 40 až 50 procenty a podobnou dynamikou se vyznačuje také křivka růstu přidané hodnoty. Právě tvorbou přidané hodnoty se společnost ComAp přibližuje hodnotám těch nejvyspělejších zemí světa.
Aby si firma dokázala udržet své postavení v absolutní světové špičce, musí každoročně investovat značnou část zisku do dalšího vývoje a marketingu svých zařízení ve třech stěžejních oblastech, jimiž jsou elektronické řídící systémy, kompletní řešení v oblasti nezávislých zdrojů elektrické energie a přestavby motorů na duální zdroje. Vývoj každé nové generace elektronických zařízení představuje značné nároky na odborné znalosti, zkušenosti a flexibilitu všech pracovníků firmy. Přes 80 % ze zhruba sedmi desítek zaměstnanců jsou lidé s vysokoškolským vzděláním a firma má také propracovaný systém dalšího profesního růstu zaměstnanců.
„Patří do něho nejen různé motivační programy, ale také třeba adaptační program, kdy mentoři pomáhají novým zaměstnancům osvojit si firemní filozofii a poznat i širší aspekty naší práce. Inspirací je pro nás skandinávský model péče o zaměstnance, který aplikujeme na své podmínky a potřeby,“ říká Martina Topolová z personálního oddělení společnosti. „Snažíme se, aby lidé neviděli pouze své vlastní úkoly a problémy, ale aby vstupovali aktivně do veškerého dění a spolurozhodování o firmě.“

Tiskovou zprávu vydává:

Pulford spol. s r.o.
Fr. Křížka 4, Praha 7
Tel.: 2333 70 353, fax: 233 381 589, e-mail: pulford@pulford.cz

Kontaktní osoby:
PhDr. Milan Gruber
Tel.: 233 370 353, e-mail: milan.gruber@pulford.cz

6.4.2005
Získali jsme Certifikát vysoké profesionální úrovně Zlatý středník 2004.

Ve třetím ročníku soutěže firemních publikací Zlatý středník 2004, vyhlašované PR klubem, udělila porota soutěže Certifikát vysoké profesionální úrovně Zlatý středník 2004 Katalogu produktů Sellier & Bellot, který připravila naše agentura. Výsledky soutěže byly vyhlášeny dne 6. dubna 2005 v Divadle Archa. O ocenění se v letošním roce ucházelo celkem 158 titulů.

 

 

 

 

 


 

 

PULFORD spol. s r.o., Myslbekova 27, 169 00 Praha 6, Tel.: 233 370 353, GSM: 601 364 062, Mail: pulford@pulford.cz